Pricemania.sk – Porovnanie cien

Microsoft Visual Studio za najlepšie ceny - - Kúpte si použitý softvér a ušetrite.

Úvod Microsoft Visual Studio
 

Trvalá, prenosná licencia.Licencovanie vášho softvéru a operačných systémov v súlade s výrobcom!Použitý softvér si môžete kúpiť v súlade so zákonom a lacnejšie.Kúpte si použitý softvér a ušetrite.Kúpou použitých softvérových licencií získavajú spoločnosti rovnaké funkcie a práva ako pôvodný kupujúci.Používanie použitého softvéru je v Európe legálne!Rozhodol o tom Európsky súdny dvor (ESD) vo svojom rozsudku z 3. júla 2012. V júli 2013 Federálny súdny dvor (BGH) potvrdil legálnosť obchodovania s použitými softvérovými licenciami.V Prolinet s.r.o. sa plne riadime judikatúrou ESD. Licencie sú získané od renomovaného a najväčšieho nákupcu a predajcu použitých licencií v Európe. 

 

Všetky transakcie sú sprevádzané potrebnou dokumentáciou na zaručenie pôvodu a vlastníctva licenčného užívacieho práva nadobúdateľom.  


Ak by ste nenašli v ponuke licenciu, ktorú potrebujete, informujte sa na e-mail: prolinet@prolinet.sk

Popis

Profesionálne vývojárske nástroje a služby na vytváranie akýchkoľvek aplikácií pre ľubovoľnú platformu. Spolupracujte jednoduchšie a zvýšte svoju produktivitu, či už pracujete samostatne alebo s malým tímom.

Vyššia produktivita

Vylepšené nástroje na ladenie, navigáciu v kóde, IntelliSense, zmenu štruktúry programu a tipy týkajúce sa kódov, vďaka ktorým ušetríte čas a úsilie bez ohľadu na to, aký jazyk alebo platformu používate. Code Lens pomáha sústrediť sa na prácu zobrazovaním kódových odkazov, zmien alebo osoby, ktorá naposledy modifikovala metódu – priamo v editore.

Špičkový vývoj mobilných aplikácií

Vytvárajte aplikácie pre zariadenia so systémom iOS a Android. Vyvíjajte v jazyku C#, zdieľajte logiku a kód aplikácie naprieč platformami a získajte plne prispôsobené natívne používateľské skúsenosti so spoločnosťou Xamarin. Alebo použite webové schopnosti, ktoré máte, a vytvárajte aplikácie na základe prehliadača alebo hybridné aplikácie, ktoré podporujú jedinečné funkcie zariadenia s architektúrou Apache Cordova.

Zjednodušený cloudový vývoj

Vstavaná súprava nástrojov Azure vám umožní jednoduché vytváranie cloudových aplikácií na platforme Microsoft Azure. Konfigurujte, vytvárajte, laďte, vytvárajte balíky a nasadzujte aplikácie a služby v platforme Microsoft Azure priamo z programu Visual Studio bez nutnosti opustenia integrovaného vývojového prostredia.

Znovu definované základy

Trávte viac času vytváraním skvelých aplikácií a menej času opakovanými úlohami. Softvér Visual Studio 2017 pomáha sústrediť sa na váš kód – od úplne novej jednoduchej a modulárnej inštalácie prispôsobenej vašim potrebám, rýchlejšieho integrovaného vývojového prostredia od spustenia po vypnutie, po nový spôsob prezerania, úprav a ladenia akéhokoľvek kódu bez projektov a riešení.
Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
Visual Studio Professional 2017

Visual Studio Professional 2017

1- 4 dni
374,92 € bez DPH (9 866,32 CZK) 449,90 € s DPH (11 839,47 CZK)
Microsoft Visual Studio 2019 Professional

Microsoft Visual Studio 2019 Professional

1- 4 dni
433,25 € bez DPH (11 401,32 CZK) 519,90 € s DPH (13 681,58 CZK)
Microsoft Visual Studio 2022 Professional OLP Volume Licencie

Microsoft Visual Studio 2022 Professional OLP Volume Licencie

1- 4 dni
499,92 € bez DPH (13 155,79 CZK) 599,90 € s DPH (15 786,84 CZK)
Na stranu: produktov.
Copyright 2016 - 2024 © Software-Prolinet
Pricemania.sk – Porovnanie cien