Antivírusový softvér za najlepšie ceny

Úvod Antivírusový softvér

Antivírus, alebo antivírusový softvér je počítačový program, ktorého cieľom je identifikovať a eliminovať počítačové vírusy.

 
Komplexné antivírusové riešenia ("balíky")
Obvykle sú to balenia niekoľkých produktov od rovnakého výrobcu, ktoré sú určené pre podnikové siete. Balenie je väčšinou zložené tak, aby jednotlivé produkty dokázali dohromady kontrolovať vstupné/výstupné miesta siete, ktoré sú pre infiltráciu populárne. Často sa v balení vyskytuje:
  • Antivírusový systém pre stanice
  • Antivírus pre poštové servery – antispam
  • Antivírus pre súborové servery
  • Firewall
  • Antispyware

 Ak potrebujete akýkoľvek iný antivírus,iné množstvo alebo rokov,ktoré sa nenachádzajú v ponuke,napíšte prosím vás na prolinet@prolinet.sk  My vám radi skúsime zohnať čo potrebujete,za čo najlepšiu cenu. 

 

 Ako obnovím moju licenciu k produktu ESET?

  • Nie ste si istí, či spĺňate podmienky na obnovu licencie pre váš bezpečnostný produkt ESET
  • Obnoviť licenciu, zmeniť počet alebo predĺžiť jej platnosť
  • Zabudnuté údaje ako licenčný kľúč, používateľské meno a heslo, ktoré ste obdržali pri objednávke, a email, pod ktorým ste svoju objednávku registrovali

Riešenie

Licenciu k vášmu bezpečnostnému produktu ESET si môžete predĺžiť na ďalšie obdobie online a to najskôr 30 dní pred skončením jej platnosti. Aj v prípade, že to v uvedenej lehote neurobíte, máte po skončení jej platnosti k dispozícii časovo neobmedzené obdobie na jej predĺženie. Rozšírenie platnej licencie na viacej zariadení je možné uskutočniť kedykoľvek počas jej platnosti. Stačí navštíviť stránku Obchod a zadať platné informácie o licencii.

E-mailová adresa použitá na zaslanie prihlasovacích údajov musí byť identická s adresou, ktorá bola použitá v pôvodnej objednávke, resp. aktivácii. Ak neviete, akú e-mailovú adresu ste použili v pôvodnej objednávke alebo pri aktivácii, kontaktujte Obchodné oddelenie spoločnosti ESET.

Našim zákazníkom s platnou licenciou pre predchádzajúce verzie našich produktov ponúkame bezplatný upgrade (aktualizáciu) na najnovšiu verziu

 

Obnovenie / predĺženie licencie sa väčšinou týka antivírusových programov, kde prvým nákupom zakúpite produkt na 1-3 roky (po túto dobu sa zdarma aktualizuje vírusová databáza programu popr. je aj zadarmo vyššia verzia programu) a po tejto dobe je nutné pre správnu funkciu programu zakúpiť obnovenie vírusovej databázy, aby stále softvér plnil funkciu antivírusového programu. Obnovením tiež prechádzate nas ďalšiu verziu programu, pokiaľ je v čase nákupu k dispozícii. Obnovenie môže zakúpiť majiteľ predchádzajúcej licencie, ktorý toto vlastníctvo preukáže. Vo väčšine prípadov je týmto vlastníctvom licencie, ktorá sa skladá z kombinácie čísel a písmen (napr. AMS2A2-73D273-BF2597) a túto licenciu nám zašle spoločne s objednávkou (licenčný kód vloží do komentára k objednávke). Táto licencia bude u výrobcu overená. Ďalej touto licencií môže byť licenčný súbor, ktorý je nutné nám tiež zaslať na email: prolinet@prolinet.sk

 

 
 
Copyright 2016 - 2023 © Software-Prolinet